РЕКЛАМА НА ТРАНСПОРТІ


portfolio img
portfolio img
portfolio img

БРЕНДУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ


Брендування автомобілів - нанесення фотозображення або написів рекламно інформаційного характеру на зовнішні, в т.ч. і скляні поверхні автомобілів.

Щодня ми зустрічаємо на вулиці сотні автомобілів. Наші очі так звикли до цього явища що не звертають увагу на окремі авто. Для того щоби певний автомобіль виділявся з потоку потрібно надати йому яскравої зовнішності. Очевидно, що більшість людей зверне увагу на спорткар в центрі міста або спецтехніку яскраво жовтого кольору. Але навіть звичайний серійний автомобіль може стати чудовою рекламною поверхнею, нагадати оточуючим про компанію чи продукт а також надаючи контактну інформацію. Трохи фантазії дизайнерів, майстерність працівників виробництва і звичайний "чобіток" стає яскравою рекламною каринкою на сірому асфальті великого міста.

За час своєї діяльності працівники компанії нівроку зробили красивими сотні легкових, вантажних автомобілів і пасажирських автобусів.

Вартість брендування:

Вартість кожного проекту розраховується індивідуально, в залежності від вибору матеріалів, складності макету та об'єму роботи.

portfolio img
portfolio img
portfolio img
portfolio img
portfolio img
portfolio img

КОНТАКТИ


НАША АДРЕСА

79066, м. Львів, вул. Грунтова, 1

EMAIL

sale@nivroku.lviv.ua

ТЕЛЕФОНИ

тел. (032) 245 37 04
факс (032) 245 38 28
моб. (067) 67 38 628

Напишіть нам, або надішліть контактний номер телефону.