ВИГОТОВЛЕННЯ СТЕНДІВ, ТАБЛИЧОК


portfolio img
portfolio img
portfolio img

ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ


Інформаційні стенди - призначаються для розміщення або наочного відображення різного типу інформації: офіційної, правової, пізнавальної. Такі стенди можна зустріти в різноманітних міцях - державних установах, закладах торгівлі, окремих офісах та офісних центрах, навчальних закладах. До інформаційних стендів можемо віднести кутки споживача, дошки оголошень, таблички на двері, стіну, на стіл тематичні інформаційні стенди типу: правила охорони праці, пожежної безпеки, поведінки на воді і т. ін.

Інформаційні стенди можуть бути виготовленими з акрилу , ПВХ , алюмінієвої композитної панелі, з корковою поверхнею, з магнітною поверхнею. Інформаційні стенди можуть мати кишені з прозорого акрилу або інші пристосування для розміщення змінної інформації. Крім того розрізняють інформаційні стенди з рамковим профілем по периметру і без профілю. Існують модифікації інформаційних стендів з алюмінієвим «клік» - профілях для швидкої зміни інформації. Таблички виготовляються з акрилу , ПВХ , полікарбонату , алюмінієвої композитної панелі , алюмінію , латуні , нержавіючої сталі.

Компанія "Нівроку" пропонує широкий вибір кутків споживача, акрилових кишеньок, табличок та стендів різної тематики і способів виконання. Частина з них є в наявності на складі, їх можна придбати відразу, не чекаючи на виготовлення. Крім того, дбаючи про час наших клієнтів, ми завжди тримаємо на складі напівфабрикати, до яких потрібно додати лише кілька індивідуальних штрихів - фото, логотип, назву компанії чи послуги. Таким чином термін виготовлення виробів з індивідуальним дизайном скорочується до максимум 1 дня, а при сприятливих умовах може тривати лише кілька годин.

Вартість виготовлення:

Вартість кожної вивіски прораховується індивідуально, в залежності від складності виготовлення, розмірів та вибору матеріалів.

КОНТАКТИ


НАША АДРЕСА

79066, м. Львів, вул. Грунтова, 1

EMAIL

sale@nivroku.lviv.ua

ТЕЛЕФОНИ

тел. (032) 245 37 04
факс (032) 245 38 28
моб. (067) 67 38 628

Напишіть нам, або надішліть контактний номер телефону.