ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА


portfolio img
portfolio img
portfolio img

ВИГОТОВЛЕННЯ ФАСАДНИХ ТА ДАХОВИХ КОНСТРУКЦІЙ


Дахова конструкція - це об'ємна конструкція, що містить рекламу, і встановлена на даху будівлі.

Як правило, установка включає такі елементи, як: назва компанії і логотип, виконаний у вигляді об'ємних світлових букв. Такі конструкції добре проглядаються за декілька кілометрів, вони домінують над головними центральними магістралями і проспектами. Такі рекламні установки є візитною карткою будь-якої фірми, підкреслюючи її присутність в місті і успішну діяльність. Ці рекламні носії мають великі розміри надійну конструкцію, а розміри і тип установки залежать від технічних особливостей та розмірів дахів.

Типи дахових конструкцій:

Рекламні дахові установки бувають різних типів: світлові, несвітлові, з внутрішнім або зовнішнім підсвічуванням.

Підсвічування може здійснюватися за допомогою прожекторів, неонових трубок, люмінесцентних ламп або світлодіодів.

При виготовленні дахових установок можливі будь-які комбінації підсвічування.

Фасадні конструкції використовуються переважно для розміщення банерів різних розмірів на фасаді будівлі. Для підсвітки використовуються прожектори та настінні світильники. В окремих випадках на фасаді можуть бути розміщені нестандартні конструкції, та світлові елементи які розробляються індивідуально для кожного фасаду. Дахова установка як і фасадна може виглядати як звичайний рекламний щит, або як об'ємний модуль із світлодіодною (неоновою) підсвіткою. Різні види підсвічування (від підсвічування світлових коробів, неону, піксельних світлодіодів до прожекторів і стробоскопів) підсилюють ефективність використання дахових чи фасадних конструкцій в темний час доби.

Вартість виготовлення:

Вартість кожного виробу прораховується індивідуально, в залежності від складності виготовлення, розмірів та вибору матеріалів.

portfolio img
portfolio img
portfolio img

КОНТАКТИ


НАША АДРЕСА

79066, м. Львів, вул. Грунтова, 1

EMAIL

sale@nivroku.lviv.ua

ТЕЛЕФОНИ

тел. (032) 245 37 04
факс (032) 245 38 28
моб. (067) 67 38 628

Напишіть нам, або надішліть контактний номер телефону.