ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА


portfolio img
portfolio img
portfolio img

ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМНИХ ПЛОЩИН
ВИГОТОВЛЕННЯ НЕСТАНДАРТНИХ РЕКЛАМНИХ КОНСТРУКЦІЙ: ПІЛОНІВ, СТЕЛ, ФЛАГШТОКІВ
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАСОБІВ ЗОВНІШНЬОЇ НАВІГАЦІЇ


Рекламні площини - виготовлені за певним стандартом конструкції, що дозволяють розміщувати на них рекламні зображення - постери, банери, друковані зображення на самоклейкій плівці. До таких відносяться як окремостоячі, типу "білборд", так і кострукції закріплені на фасаді, будівель.

Стела, пілон - окремостояча об'ємна конструкція довільного розміру та форми. Характерна ознака - невелика площа при великій висоті.

Стели, пілони, інші нестандартні рекламні конструкції чи рекламні площини бувають як із внутрішньою підсвіткою, так і з зовнішньою. Можуть бути взагалі без підсвітки. Великі конструкції можуть іноді досягати висоти 15 метрів і більше. Такі використовуються на АЗС, біля автосалонів або великих торгових центрів. Крім того можуть бути малогабаритні конструкції, навіть мобільні для використання в якості навігаційних елементів.

Виробничі потужності компанії "Нівроку" та кваліфікація її працівників дозволяють виконати роботи будь-якої складності та знайти оптимальні рішення. В роботі з клієнтами ми сповідуємо гнучкий підхід до потреб клієнта та завжди дотримуємось обумовлених термінів. В цьому не раз переконувались наші партнери.

Вартість виготовлення:

Вартість кожної вивіски прораховується індивідуально, в залежності від складності виготовлення, розмірів та вибору матеріалів.

КОНТАКТИ


НАША АДРЕСА

79066, м. Львів, вул. Грунтова, 1

EMAIL

sale@nivroku.lviv.ua

ТЕЛЕФОНИ

тел. (032) 245 37 04
факс (032) 245 38 28
моб. (067) 67 38 628

Напишіть нам, або надішліть контактний номер телефону.