ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА


portfolio img
portfolio img
portfolio img

ОФОРМЛЕННЯ ВІТРИН


Це розміщення на скляних поверхнях інформації або зображень рекламного характеру.

Вітрина або ж вікна магазину за рахунок своєї площі - це також інформаційне поле, яке при правильному оформленні допомагає привертати увагу клієнтів і реалізувати будь-які ідеї та маркетингові завдання. Грамотний дизайн і оформлення вітрини допомагають привернути увагу потенційних клієнтів, сформувати необхідне уявлення про вид та якість пропонованих товарів і послуг. Для оформлення вітрин ефективним рішенням є: аплікація самоклейкою плівкою, повноколірний широкоформатний друк на банері сітці або плівці, підсвічування вітрин та будь-які інші світлодинамічні рішення.

У своїй діяльновсті компанія "Нівроку" намагається дотримуватись принципу цілісності в оформленні фасаду та вітрин. Уся рекламна продукція, виконана працівниками нашої фірми, а саме - вивіска, оформлення фасаду, оформлення вітрин. Виробничі потужності компанії "Нівроку" та кваліфікація її працівників дозволяють виконати роботи будь-якої складності.

Вартість виготовлення:

Вартість виготовлення складається з вартості виготовлення рекламних зображень методом друку чи методом аплікації та вартості монтажу, виклейки зображень на місці. Кожен проект розраховується індивідуально. Вартість виробу складається з вартості розробки дизайну, матеріалів, складності виконання робіт (використання риштування, спецтехніки і т.д)

portfolio img
portfolio img
portfolio img

КОНТАКТИ


НАША АДРЕСА

79066, м. Львів, вул. Грунтова, 1

EMAIL

sale@nivroku.lviv.ua

ТЕЛЕФОНИ

тел. (032) 245 37 04
факс (032) 245 38 28
моб. (067) 67 38 628

Напишіть нам, або надішліть контактний номер телефону.